Black★Rock Shooter Invasion!!!

Tagi: |

(Wpis dodany: 24.06.2010)


źródło: konachan.com

Scatebra donosi i dokonuje syntezy!!!

Jak widać po różnego rodzaju newsach seria figurek Black★Rock Shooter atakuje z olbrzymią siłą i w ciągu najbliższego pół roku wysączy z naszych portfelów kupę kasy :p Spróbuję więc podsumować niejako to co jest za nami i to co czeka nas w najbliższym czasie - takie małe kalendarium ;p.

GRUDZIEŃ 2009

Pierwsza ze statuetek wydana przez GSC :). Więcej informacji i zdjęć znajdziecie TUTAJ. Dla wszystkich, którzy się nie załapali - GSC planuje jej reedycję (bliższe informacje poniżej)!


źródło: amiami.jp

CZERWIEC 2010

Kolejna piękność ;p... Więcej informacji i zdjęć TUTAJ.


źródło: amiami.jp

... a Hobby Japan do swojego wydania sierpniowego dodaje śliczną maleńką podobiznę BRS (do zamówienia już w czerwcu i do zdobycia tylko na amiami :) ), cena 840 jenów:


źródło: amiami.jp

Takie krótkie przypomnienie co było za nami a teraz co nas czeka w najbliższym czasie:):

LIPIEC 2010

Max Factory wrzuca na ruszt kolejną figmę :) Więcej informacji i zdjęć TUTAJ.


źródło: amiami.jp

A GSC kontynuuje wydobycie zaskórniaków od fanów gadżetem w postaci metalowego naszyjnika przedstawiającego broń BRS (nie mam pojęcia jak ona to podnosi O.o)... Cena 3 619jenów:


źródło: amiami.jp

... i cudownym Nendoroidem :p (szczegóły wydania TUTAJ):


źródło: amiami.jp

Potem mamy krótką przerwę, żeby zarobić pieniądze i od razu GSC podpowiada, na co mógłbyś/mogłabyś je wydać(jeśli jeszcze nie wiesz co z nimi zrobić ;p):

PAŹDZIERNIK 2010

Świetna statuetka w dynamicznej pozie - Black★Rock Shooter Anime ver. - już od jakiegoś czasu można dokonywać rezerwacji :). Szczegóły wydania TUTAJ.


źródło: amiami.jp

LISTOPAD 2010

No i atakuje nas pierwsza statua Dead Master z pięknymi zielonymi oczami, kosą, czachami, rogami, skrzydłami... itd ;p Stojąca na wspaniale rozwalonej podłodze (dziwnie to brzmi ale cóż ;p) i poddana działaniu niewidzialnego zefirka, który powiewa jej wspaniałymi falbankami;p. Rezerwacji można dokonywać od paru dni.


źródło: amiami.jp

GRUDZIEŃ 2010

Dla tych, którzy nie zakupili pierwszej wersji statuetki Black★Rock Shooter od GSC nadchodzi dobra wiadomość - mogą nadrobić zaległości już za pół roku bo w grudniu nastąpi jej ponowne wydanie (dobrze, ze to koło gwiazdki, więc może ktoś będzie chciał nam ją sprezentować ;p).

No i czas na newsy bardziej płynne, bez dat, ale za to ze zdjęciami:). Jak donoszą zagraniczne serwisy, już niebawem pojawi się figma Dead Master(niebawem czyli powiedzmy w ciągu pół roku). Oto fotki:


źródło: myfigurecollection.net


źródło: myfigurecollection.net


źródło: myfigurecollection.net

A GSC szykuje dla nas statuę Dead Master Animation ver. Nie wiemy kiedy się pojawi, ale fotki już są, a wyrzeźbił ją Ken Kawanishi (Grimrock):


źródło: tomopop.com

Cóż można powiedzieć widząc takie cudeńka... chyba tylko pomarudzić, że nie trafiło się szóstki w totka ;p. Tym, którzy mogą sobie pozwolić na wszystkie te piękności proponuję zakup natychmiastowy a tym, co mają mniejsze portfele przynajmniej wspaniałą figmę BRS, która moim zdaniem jest na prawdę w przystępnej cenie:).

4.6
Średnia ocena: 4.6 (5 ocen)

Napisane przez: Scatebra
Portret użytkownika Scatebra