Drobne zmiany na Figurkowie

Tagi: | (Wpis dodany: 18.04.2009)

Kilka godzin temu pisałem o drobnych zmianach na Figurkowie, a już to wszystko jest nieaktualne^_^. Zmiany są poważniejsze, myślę, że bardziej przez Was oczekiwane, ale też i niosące ze sobą większe niebezpieczeństwo problemów technicznych na stronie.

Podstawową zmianą jest pojawienie się forum dyskusyjnego pełną gębą na bazie phpBB. Na razie instalacja jest dość podstawowa - będziemy ją dostosowywać do naszych potrzeb w miarę dostępnego czasu (niestety ostatnio robota nie daje mi go zbytnio na grzebanie w Figurkowie).

Niesie to ze sobą likwidację komentarzy i przeniesienie ich na forum. Komentarze do ostatnich 20 wpisów przeniosłem ręcznie na nowe forum.

Rejestrowanie nowych użytkowników jest możliwe tylko na głównej stronie Figurkowa - baza użytkowników na stronie i forum jest wspólna. Ci, którzy są zarejestrowani na stronie, a nie ma ich użytkownika na forum - wystarczy, że zalogują się na stronie (wtedy automatycznie zostanie utworzone ich konto na forum).

Niestety może to wszystko działać lub nie, więc prosze o informację na nowym forum w Technikaliach, czy i jak to działa.

5
Średnia ocena: 5 (4 votes)

Napisane przez: figurkowo.com
Portret użytkownika figurkowo.com