Figuarts Zero Sailor Moon od Bandai!

Tagi: |

(Wpis dodany: 04.05.2015)


źródło: amiami.jp

Beatka donosi!

Na sam początek Golden Week Bandai zaplanowało rozpoczęcie przedsprzedaży długo wyczekiwanej, przynajmniej przeze mnie, figurki Sailor Moon Figuarts Zero z "Sailor Moon Crystal". Dokładnie od piątku można zamawiać nową wersję Sailor Moon we wszystkich popularnych sklepach. Przystępna cena nie pozwoliła mi się długo zastanawiać i ją zamówiłam. Natomiast pewnie nie do każdego przemówi jej skala: 1/10 i wysokośc 15 albo 19 centymetrów. Sam producent jakby nie mógł się zdecydować ile figurka mierzy wysokości, gdyż na oficjalnej stronie anime "Sailor Moon Crystal" widnieje informacja o 15 centymetrach, a do sklepów trafił opis z 19 centymetrami. No cóż, dowiem się wyjmując z pudełka pod koniec września. Mi to akurat nie przeszkadza, ale brak ścisłości w tym względzie rodzi w mojej głowie niepotrzebne teorie spiskowe ;).
Nowa Czarodziejka powstała na podstawie poniższego oficjalnego obrazka z którego zapowiedziano już Sailor Mercury i Sailor Mars. Możemy się więc spodziewać również pozostałych wojowniczek w mundurkach.


źródło: myfigurecollection.net

Figurka przedstawia główną bohaterkę w charakterystycznej pozie "karania w imieniu Księżyca", ale z uśmiechniętą buźką i mrugającym oczkiem. Słowem urocza Sailor Moon, na którą długo czekałam! Ale czy do końca jest tak różowo? Nie jestem niestety aż tak zaślepiona miłością i sentymentem żeby nie dostrzegać jej oczywistej usterki - przedniej kokardy. Niby zasłonięta rękoma, ale jednak coś tu nie gra, prawda? Nie sądzę, żeby Bandai ją poprawiło, więc pozostaje się nastawić psychicznie... Rzeźba jest raczej przeciętna, ale malowanie wygląda w porządku, o ile ktoś lubi błyszczącą farbę. Wszędzie gdzie się da! Czy Wam to również nie przeszkadza? Są tu jeszcze jacyś fani Czarodziejki z Księżyca? :)

Sailor Moon Figuarts Zero

WYMIARY:

skala: 1/10
wysokość: 15/19 cm
cena: 5 400 jenów
produkcja: Bandai
termin: wrzesień 2015
castoff: nie


źródło: amiami.jp


źródło: amiami.jp
4
Średnia ocena: 4 (2 votes)

Napisane przez: Beatka
Portret użytkownika Beatka