Figurka Mari Illustrious Makinami - nowej postaci z nowego Evangeliona!

Tagi: |

(Wpis dodany: 23.04.2009)


źródło: amami.com

Bandai z okazji zbliżającej się lipcowej premiery nowego filmu "Evangelion: 2.0 You Can (Not) Advance" wyda w czerwcu figurkę nowej bohaterki serii!

Twórcy Evangeliona wydają się być najlepszymi odcinaczami kuponów jakich znam - nie dość, że co roku wypuszczają tony różnorodnego stuffu z motywami z Evangela (od słuchawek i pendrive'ów zaczynając, na yukatach i ekologicznych torbach kończąc - o figurkach już nie mówiąc), to jeszcze mielą i rościągają sam serial i filmy dorabiając do nich kolejne wątki, zmieniając i dodając bohaterów. Po prostu mistrzowie wyciągania kasy od fanów! Z drugiej strony sama się na to łapię - to często naprawdę fajny stuff. O nowych filmach się nie wypowiadam - pierwszego "Evangelion: 1.0 You Are (Not) Alone" jeszcze nie widziałam, ale coraz bardziej łamię się żeby jednak go zobaczyć i kolejne też - jestem ciekawa co nowego można w nich znaleźć no i zaciekawiła mnie ta nowa bohaterka. Mam tylko nadzieję że całość nie zamieni się przypadkiem w haremówkę skupioną wokół Shinjego ;).

Sama figurka to nic specjalnego - zwłaszcza, że wyda ją król robionej na odpieprz masówki. Pewnie dlatego niektóre z japońskich sklepów sprzedają ją z niezłym upustem (np. japoński Amazon i Rakuten). Ja poczekam na jej ciekawiej zaprojektowaną propozycję bardziej uznanego wydawcy.

Mari Illustrious Makinami Bandai ver.

WYMIARY:


skala: 1/8
wysokość: 18 cm
cena: 4 200 jenów
produkcja: Bandai
termin: czerwiec 2009
castoff: nie


źródło: amami.com


źródło: amami.com
1.333335
Średnia ocena: 1.3 (3 votes)

Napisane przez: Alicja
Portret użytkownika Alicja