Kilka wczesnych zapowiedzi na najbliższe miesiące

Tagi: | (Wpis dodany: 13.03.2009)


źródło: wcloudxkumo.wordpress.com

Na początek dwa skany z magazynu "Hobby Japan". Pierwszy, powyższy przedstawia Sonsaku Hakufu z "Ikkitousen Great Guardians". Wyda ją Atelier Sai, skala to 1/7, wysokość 18,5 cm, cena i data wydania - nieokreślona.


źródło: wcloudxkumo.wordpress.com

Miyuki Kobayakawa i Natsumi Tsujimoto z "You’re Under Arrest" także zostaną wydane przez Atelier Sai. Cena to 7 350 jenów za jedną, skala to 1/8, wysokość każdej to 22 cm, data wydania nieokreślona.


źródło: blog.livedoor.jp/alter_info

Alter na swoim blogu przedstawił pierwsze zdjęcia w kolorze, nadchodzącej Nariki Shihoudou Sennin ver. Przyjmowanie zamówień rozpocznie się 19 marca. Muszę powiedzieć, że mimo, że figurka nie jest do końca w moim guście, to jest fantastycznie zrobiona.

ENG:

Atelier Sai is going to release Sonsaku Hakufu from "Ikkitousen Great Guardians". No release date or price yet. Scale: 1/7, around 18,5 cm.

Atelier Sai is going to release Miyuki Kobayakawa and Natsumi Tsujimoto from "You’re Under Arrest". No release date yet. Scale: 1/8, around 22 cm, 7 350yen.

Alter shows preview images of the upcoming 1/8 scale figure of Narika Shihoudou Sennin ver. from "Beat Blades Haruka" game.

2.666665
Średnia ocena: 2.7 (3 votes)

Napisane przez: Alicja
Portret użytkownika Alicja