Która figurka czerwca 2010 jest najlepsza? Wyniki!

Tagi: |

(Wpis dodany: 01.08.2010)


źródło: Hobby Search

Spóźnione wyniki... -_-"

Tak to jest jak się przekłada rzeczy na później, to przychodzi WF 2010 Summer i nie wie się w co w ręce włożyć.W każdym razie nadrabiam zaległości i przedstawiam krótką analizę uzyskanych wyników :). Otóż z propozycji producentów, które zobaczyliśmy w czerwcu tego roku, największe wrażenie zrobiła figurka Dead Master Original ver. od Good Smile Company (14 głosów), która przez dłuższy czas szła łeb w łeb z Buddy od Alter, która ostatecznie zajęła drugie miejsce z sześcioma głosami na koncie. Trzecie miejsce ex equo zajęły figurki Creators’ Labo Asuka Langley Shikinami Shunya Yamashita ver. od Yamato i Yuki Katase Nekomimi Bloomer ver. od Kotobukiyi - z trzema Waszymi głosami każda.

W głosowaniu wzięło udział 31 osób, które oddały głosy na osiem z dziesięciu moim zdaniem najciekawszych z zaprezentowanych w czerwcu figurek. W tym miesiącu było z czego wybierać, chociaż raczej nie znalazło się nic co by położyło większość na kolana. Oczywiście jeśli macie jakieś sugestie co do figurek, które powinny się znaleźć w kolejnych zestawieniach, to piszcie (dodam, że zawsze sugeruję się też Waszymi wpisami na temat nowości, które pojawiają się na forum).

Dziękuję wszystkim za wzięcie udziału w ankiecie i biorę się za pisanie lipcowej :).

Fantasy Figure Gallery Black Tinkerbell
6% (2 głosy)
figma Luka Megurine
0% (0 głosów)
Super Soniko Valentine Striped Panties ver.
3% (1 głos)
Dead Master Original ver.
45% (14 głosów)
Buddy
19% (6 głosów)
Palette E☆2 Online Store Limited
0% (0 głosów)
Creators’ Labo Asuka Langley Shikinami Shunya Yamashita ver.
10% (3 głosy)
Creators’ Labo #027 Tsukasa Bullet Heat Blade
3% (1 głos)
Yuki Katase
10% (3 głosy)
Xecty Swimsuit ver.
3% (1 głos)
Razem głosów: 31

Szczęście w losowaniu uśmiechnęło się do użytkownika Scatebra. Gratululujemy i prosimy o kontakt mailowy na figurkowo[at]figurkowo.com

0

Napisane przez: Alicja
Portret użytkownika Alicja