Która figurka sierpnia 2010 jest najlepsza? Wyniki!

Tagi: |

(Wpis dodany: 19.09.2010)


źródło: kyotoanimation.co.jp

Yuki Nagato królową sierpniowych zapowiedzi!

Nie wiem jak Wy, ale ja jestem nieco zaskoczona, że akurat ta figurka znalazła się na szczycie i to z taką przewagą głosów. Być może to dlatego, że sama oddałam głos na inną figurkę (Konomi Yuzuharę).W minionym miesiącu nie było figurek wywołujących masowe trzęsienie ziemi w środowisku fanów, ale propozycje były całkiem solidne. Dowodzi tego fakt, że wśród wszystkich poddanych głosowaniu figurek nie ma takiej, która by nie otrzymała chociażby jednego Waszego głosu. Być może jest to też spowodowane tym, że w głosowaniu wzięła udział jak dotąd rekordowa jak na Figurkowo liczba użytkowników - aż 41 osób! Wszystkim Wam dziękuję za poświęcenie tej chwili Waszego czasu :).

Wyniki wyglądają nastepująco: pierwsze miejsce z szesnastoma głosami na koncie zajmuje Yuki Nagato Disappearance Kyoto Animation ver., drugie z pięcioma głosami - Yui Hirasawa Kyoto Animation ver. (obydwie jakby ktoś nie zauważył od Kyoto Animation), a trzecie, z czterema głosami - Konomi Yuzuhara Gemaga Witch ver. od Kotobukiyi.

Konomi Yuzuhara Gemaga Witch ver.
10% (4 głosy)
Kakashi Hatake G.E.M. Series ver.
2% (1 głos)
Dwarf Lineage II
2% (1 głos)
Ryuk Griffon Enterprises ver.
7% (3 głosy)
Yuki Nagato Disappearance Kyoto Animation ver.
39% (16 głosów)
figma Metis
7% (3 głosy)
Rouage by diskvision
7% (3 głosy)
Blue Eyes White Dragon
5% (2 głosy)
Yui Hirasawa Kyoto Animation ver.
12% (5 głosów)
Nendoroid Dead Master
7% (3 głosy)
Razem głosów: 41

Szczęście w losowaniu uśmiechnęło się do użytkowniczki Koyomi. Gratululujemy i prosimy o kontakt mailowy na figurkowo[at]figurkowo.com

0

Napisane przez: Alicja
Portret użytkownika Alicja