Która zapowiedź 2011 roku jest najlepsza? Wyniki!

Tagi: |

(Wpis dodany: 29.01.2012)


źródło: amiami.jp

Mamy zwyciężczynię!

Statuetka Xiao Mei od Max Factory, z Waszymi dwunastoma głosami zajęła pierwsze miejsce w głosowaniu na najlepszą zapowiedź 2011 roku. Szczerze powiedziawszy na nią poszedł także i mój głos - to jedyna figurka z tego zestawienia, którą zdecydowałam się zamówić (a później niestety ze względów finansowych zrezygnować :( ). Mimo depczących jej po piętach Lacii/Leicii i Miku Hatsune Love is War DX ver. - obydwu od Good Smile Company - z jedenastoma głosami każda na koncie, to właśnie figurka na podstawie projektu Tonego Taki zajęła pierwsze miejsce. Jednak jeśli chodzi o producenta, to tegorocznym zwycięzcą jest zdecydowanie Good Smile Company, którego produkty cztery razy znalazły się na szczycie podium podczas zeszłorocznych głosowań na zapowiedź miesiąca, a dwie z nich znalazły się exeqo na drugim miejscu w ankiecie na zapowiedź 2011 roku. Zeszłoroczny producent roku - Alter - znalazł się na honorowym trzecim miejscu - z Naoe Kanetsugu Alter ver. (z ilością sześciu Waszych głosów). Mam nadzieję, że w tym roku pokażą na co ich stać.

W tym roku, mimo że było mniej propozycji, to Wasze głosy były bardziej rozrzucone - do końca nie było pewne, jak ostatecznie będzie wyglądać podium. W głosowaniu wzięło udział pięćdziesięciu siedmiu użytkowników Figurkowa - wszystkim Wam bardzo dziękuję za udział i wyrażenie swojej opinii - nie tylko poprzez oddanie głosu, ale często także na forum.

Saber Lily Gift ver.
5% (3 głosy)
Black Gold Saw Anime ver.
7% (4 głosy)
Raquel Gothic
2% (1 głos)
Xiao Mei
21% (12 głosów)
Hayane Fubuki Kotobukiya ver.
0% (0 głosów)
Black Hanekawa
4% (2 głosy)
Miku Hatsune Append ver.
4% (2 głosy)
Lacia/Leicia
19% (11 głosów)
Naoe Kanetsugu Alter ver.
11% (6 głosów)
Miku Hatsune Love is War DX ver.
19% (11 głosów)
Rufina
4% (2 głosy)
Saber Extra Gift ver.
2% (1 głos)
Saber & Saber Motored Cuirassier
4% (2 głosy)
Razem głosów: 57

Nagroda - któraś (nie otwierałam pudełka, więc nie wiem) z minifigurek Haruhi R-style od Bandai trafi do użytkowniczki Mika. Gratulujemy i prosimy o kontakt na figurkowo[at]figurkowo.com.

4
Średnia ocena: 4 (3 votes)

Napisane przez: Alicja
Portret użytkownika Alicja