Maria Takayama i Kobato Hasegawa od Max Factory!

Tagi: |

(Wpis dodany: 27.03.2012)


źródło: amiami.jp

Wielbicielka wampirów i zakonnica jako seksowne kocice?!

Fani anime "Boku wa Tomodachi ga Sukunai" mają w czym wybierać. Każdego miesiąca pojawiają się nowe zapowiedzi figurek z tej serii. Tym razem Max Factory uraczyło nas Tym razem Max Factory uraczyło nas młodą zakonnicą Marią Takayamą oraz wielbicielką mrocznych klimatów i wampirów Kobato Hasegawą w strojach seksownych kocic.

Jeśli szukasz figurek, których stroje i pozy mają logiczne wytłumaczenie w fabule anime, mangi czy gry to na pewno nie jest to propozycja odpowiednia dla Ciebie. Jednak wielbiciele lolitek, którzy oglądając serię chcieli Marię i Kobato wcisnąć w seksowny strój powinni być wniebowzięci.

Figurki wyglądają na starannie wykonane. Stroje może nie mają nic wspólnego z anime, ale twarze postaci są wiernie odwzorowane. Moje "ale" dotyczy lśniących rastop. Niestety w wielu figurkach ten problem występuje i zaczynam się zastanawiać czy twórcy nie są zdania, że tak rajstopy wyglądać powinny. Nie zmienia to jednak faktu, że uważam figurki za udane. Maria i Kobato są do kupienia osobno.

Maria Takayama Max Factory ver.

WYMIARY:

skala: 1/7
wysokość: 13 cm
cena: 6 800 jenów
produkcja: Max Factory
termin: lipiec 2012
castoff: nie


źródło: amiami.jp


źródło: amiami.jp


źródło: amiami.jp

Kobato Hasegawa Max Factory ver.

WYMIARY:

skala: 1/7
wysokość: 13,5 cm
cena: 6 800jenów
produkcja: Max Factory
termin: lipiec 2012
castoff: nie


źródło: amiami.jp


źródło: amiami.jp
4
Średnia ocena: 4 (6 ocen)

Napisane przez: kacper1916
Portret użytkownika kacper1916