Mina Tepes i Kanata Sorami od Kotobukiyi!

Tagi: |

(Wpis dodany: 07.10.2010)


źródło: hobbystock.jp

Wampirza loli, która (oczywiście) nie jest tak młoda na jaką wygląda oraz prostolinijna żołnierka.

!!!UPDATE!!! Kanata Sorami nie zostanie wydana!!!

Głowna bohaterka mangi i anime "Dance in The Vampire Bund" właśnie dorobiła się swojej pierwszej figurki. Jest ładna, ale nie wiem czy odważyłabym postawić ją sobie w pokoju. Jest w dużej skali (zwłaszcza jeśli chodzi o Koto, która zazwyczaj wydaje figurki w skali 1/8) i swoje kosztuje niestety. Swoją drogą ciekawe czy będzie miała jakąś podstawkę, bo ta na zdjęciach chyba została zrobiona na potrzeby sesji.

Mina Tepes

WYMIARY:


skala: 1/6
wysokość: 18,5 cm
cena: 9 240 jenów
produkcja: Kotobukiya
termin: listopad 2010
castoff: nie


źródło: hobbystock.jp


źródło: hobbystock.jp


źródło: hobbystock.jp

Druga pannica to bohaterka anime "So Ra No Wo To", która wpadła na pomysł zaciągnięcia się do armii bo usłyszała wspaniałe wykonanie "Amazing Grace" przez anonimowego wojskowego trębacza. Dziewczyno! Do woja nie idzie się grać tylko zabijać i okaleczać innych ludzi! Bosz! Niektóre pomysły na anime totalnie mnie rozwalają... A wracając do figurki - jest całkiem spoko, jeśli ktoś lubi typ panienki z "K-ON" w skautowskich ciuchach. Na plus zaliczam też pozę.

UPDATE 07.10.2010: Prawdziwy kryzys mamy Panie i Panowie skoro tak duży producent jak Koto odwołuje wydanie którejś ze swoich figurek. Najwyraźniej skautka z trąbką nie znalazła odpowiednio dużo chętnych na zapreorderowanie. To zawsze trochę smutne gdy całkiem spoko, gotowy projekt leci do kosza.

Kanata Sorami

WYMIARY:


skala: 1/8
wysokość: 18,5 cm
cena: 7 140jenów
produkcja: Kotobukiya
termin: listopad 2010 ODWOŁANA!
castoff: nie


źródło: Hobby Search


źródło: hobbystock.jp


źródło: hobbystock.jp

0

Napisane przez: Alicja
Portret użytkownika Alicja