Minky Momo od Art Storm!

Tagi: |

(Wpis dodany: 16.10.2009)


źródło: amiami.com

Powrotu postaci z pradawnych anime ciąg dalszy!

Oto następna na rynku figurka Minky Momo w ostatnim czasie. Muszę powiedzieć, że wygląda całkiem przyjemnie na tych zdjęciach. Jednak ma dwie wady, które sprawiają, że jej zakup jest ryzykowny.

Po pierwsze - prawdziwe ubranie. To dobre dla lalek, których ubrania można bez problemów zdjąć, wyprać, założyć znów, a jak się zniszczą/spiorą/znudzą - wywalić i kupić nowe, a tutaj?! Jestem ciekawa czy w ogóle się je zdejmuje! Naprawdę nie wiem, co sobie wyobrażał ktoś, kto wymyślił, że ubieranie figurek w ciuchy to wspaniały pomysł :/ .

Po drugie - nie wiem czemu postanowiono wykonać tę figurkę z soft vinylu (czyli materiału z którego robi się np. kaczki do kąpieli czy inne piszczące zabawki). Chyba tylko ze względów finansowych (jest tańszy od standardowego PVC). Do jego minusów należy to, że nie pozwala na większą szczegółowość figurek, jest też bardziej miękki, co w przypadku takiej pozycji tej figurki oznacza jedno - bardzo szybko zacznie się "pokładać". Moja, niesprawdzona teoria ;) brzmi, że to dlatego, żeby figurkę myć razem z ciuchami ;).

Powiem jedno - to figurka dla lubiących ryzyko i nie płaczących w wypadku nieudanego zakupu.

Minky Momo Art Storm ver.

WYMIARY:


skala: brak
wysokość: 22 cm
cena: 5 980 jenów
produkcja: Art Storm /Lilics
termin: luty 2010
castoff:?


źródło: amiami.com


źródło: amiami.com
1
Średnia ocena: 1 (1 vote)

Napisane przez: Alicja
Portret użytkownika Alicja