Następne wieści z Wonder Festival 2010 Winter!

Tagi: |

(Wpis dodany: 27.01.2010)


źródło: moeyo.com

Coś już wiemy!

!!!UPDATE!!! Dotyczy Asuki by Shunya Yamashita od Yamato!!!

Wszystko dzięki stronie Moeyo.com, na której opublikowano fragmenty z katalogu WF 2010 Winter, wydanego (jak co roku) z tej okazji. Dzięki temu wiemy czego się spodziewać na Wonder Showcase -wystawie, która prezentuje najlepsze dokonania młodych twórców garage kitów:


źródło: moeyo.com


źródło: moeyo.com


źródło: moeyo.com

Co nas chyba bardziej interesuje, to zapowiedzi nowych figurek. Otóż Yamato wyda Asukę z "Evangeliona" na podstawie ilustracji Shunyi Yamashity, wyrzeźbioną przez Mitsumasę Yoshizawę. Rychło w czas! Rei tego duetu wyszła pod koniec 2007 roku. Czy na Mari też trzeba będzie tak długo czekać?


źródło: moeyo.com


źródło: moeyo.com


źródło: wcloudxkumo.wordpress.com

!!!UPDATE!!!

Pojawiło się więcej informacji na jej temat - będzie ona w sprzedaży jako resin, podczas WF 2010 Winter, w cenie 11 000 jenów.Następnie ten resin będzie też można kupić w internetowym sklepie Yamato, w cenie 12 000jenów. Jednak bardzo prawdopodobne jest, że już niedługo zostanie wydana także jako PVC, więc musimy się uzbroić w cierpliwość, lub jeśli kogoś stać i ma ochotę - niech inwestuje w resin.

Mamy też pierwsze zdjęcie niepomalowanego prototypu:


źródło: wcloudxkumo.wordpress.com

Alter zapowiada za to serię przedstawiającą dziewczyny z "K-ON!", na początek wyjdzie urocza Azusa Nakano w pozie - jak przystało na Alter - mało statycznej :) :


źródło: moeyo.com


źródło: moeyo.com

Sam katalog można kupić już teraz - za 2 000jenów.

0

Napisane przez: Alicja
Portret użytkownika Alicja