NECA prezentuje

Tagi: |

(Wpis dodany: 25.05.2009)


źródło: necaonline.com

NECA ogłosiła ostatnio dwie ciekawe wiadomości - jedna to lista limitowanych figurek dostępnych na ComicConie, a druga to ostateczne informacje o 4 serii figurek z Gears of War 2.

Na ComicConie NECA zaprezentuje pięć mniej lub bardziej ciekawych limitowanych figurek, ale najciekawsza jest cena - każda ma kosztować jedyne 20 dolarów. Będzie je można także kupić w sklepie NECAonline na Amazonie, ale nie wiem czy też za 20dolarów i w jakich liczbach egzemplarzy.

Street Fighter 4 Guile in Charlie Costume

Pierwsza figurka to Guile ze Street Fightera 4, który by uczcić swego kumpla Charliego przywdział jego klasyczny kostium. Figurka ma ponad 30 punktów ruchu, wymienne dłonie i całkowicie na nowo wyrzeźbiony tors i kamizelkę.


źródło: necaonline.com

Dead Space Isaac Clarke in Unitology Suit

Isaac z gry Dead Space jest wyposażony w oświetlenie LED w masce i na kręgosłupie, ponad 20 punktów ruchu i w specjalną - Unitology - wersję broni (brak na zdjęciu niestety) oraz cały kostium w tejże wersji.


źródło: necaonline.com

Gears of War Lambent Locust Grenadier

Nowy Locust w wersji Lambent, czyli poddanej dłuższej mutacji pod wpływem Imulsion. Figurka posiada półprzezroczystą głowę, tułów i ramiona oraz wszelkie oznaczenia Lambent Locust. Jako broń oczywiście ulubiona strzelba Grenadierów - Gnasher .źródło: necaonline.com

TMNT April O’Neil with Mousers

Nigdy nie słyszałem o Mouserach, ale o April O'Neil oczywiście tak ^_^. April O'Neil z Teenage Mutant Ninja Turtles jest w pełni ustawialna i dostępna będzie w zestawie z dwoma Mouserami, które mają ruchome szczęki. Nie powtrzymam się i napiszę, że figurka dość makabryczna.


źródło: necaonline.com

Coraline in Star Spangled Sweater

Specjalna edycja Coraliny z filmu Neila Gaimana i Henrego Selicka ma limitowany strój oraz wyraz twarzy. W zestawie podstawka.


źródło: necaonline.com

Wyjaśniło się także do końca jakie figurki będą w 4 serii figurek z Gears of War 2. Ostatecznie będą to opisywane wcześniej Locust Grenadier Elite, Locust Grenadier Flamethrower, Ticker oraz Dom i Marcus w jednym, czyli figurka z wymiennymi głowami Doma i Marcusa w przebraniu za Theron Guarda z misji Road to Ruin.


źródło: necaonline.com


źródło: necaonline.com
2.5
Średnia ocena: 2.5 (2 votes)

Napisane przez: szalony KaPelusznik
Portret użytkownika szalony KaPelusznik