Nendoroid Snow (Yuki) Miku 2015 ver. i inne limitki na Pyrkonie!

Tagi: |

(Wpis dodany: 12.04.2015)


źródło: Yatta.pl

Limitowana Miku dostępna na tegorocznym Pyrkonie!

!!!UPDATE!!! Dodatkowo jeszcze dwie limitowane figmy i jeden Nendoroid!!! Każda z nich po 220 zł sztuka!

Firmie Yatta.pl udała się nadzwyczajna rzecz - po raz pierwszy na polskim konwencie pojawi się oficjalnie dostępna limitowana figurka z Japonii. Będzie nią Nendoroid Snow (Yuki) Miku Snow Bell ver. (for 66th Sapporo Winter Festival), Nendoroid Battleship Re-Class ver., figma EX-024 Snow Miku Snow Bell ver. i figma EX-025 Saber Dress ver. Ogłoszono to na oficjalnym profilu na Facebooku Yatty, i podano że każda z tych figurek będzie kosztować 220 zł. To bardzo atrakcyjne ceny jak na limitki, tak więc wszyscy chętni niech się odpowiednio przygotują. Wszystkie exclusivy będą dostępne na stoisku Yatta.pl już od początku Pyrkonu - czyli od 24 kwietnia 2015 r. Dodam, że jedna osoba będzie mogła nabyć tylko jedną sztukę każdej figurki.

Uczestnicy Pyrkonu znaleźli się wśród niewielkiej liczby wybrańców, mogących kupić te limitki bezpośrednio z pierwszej ręki, z błogosławieństwem producenta czyli Good Smile Company. Kto wie - może kiedyś doczekamy się exclusiva zrobionego specjalnie z okazji Pyrkonu?

P. S. Jeśli ktoś z Was przygotowuje jakiś punkt programu - dajcie znać - chciałabym zrobić osobnego newsa poświęconego Waszej działalności na Pyrkonie :)


źródło: Yatta.pl
5
Średnia ocena: 5 (1 vote)

Napisane przez: Alicja
Portret użytkownika Alicja