Nowości od COSPY!

Tagi: |

(Wpis dodany: 01.05.2009)


źródło: cospa.com

Powracam do nieco zaniedbanego ostatnio kącika nowości gadżetowo-ubraniowych spod znaku COSPY. Tym razem nie tylko T-shirty, ale i przydatne na lato bejsbolówki i wachlarze. Oczywiście wszystko z motywami ze znanych anime!

Zacznijmy od czapek z motywem z "One Piece" - do wyboru są dwie wersje kolorystyczne, każda z nich kosztuje 2 800 jenów i zostanie wydana w lipcu tego roku. Zrobione są z bawełny i poliestru. Na stronie COSPY można przeczytać, że będą one dostępne tylko w wybranych sklepach, więc być może trzeba będzie się postarać, żeby je zdobyć.

Dokuro/Skull Monogram Cap MULTICOLOUR


źródło: cospa.com

Dokuro/Skull Monogram Cap BROWN


źródło: cospa.com


źródło: cospa.com

Kolejną rzeczą przydatną latem są niewątpliwie wachlarze. COSPA zawsze wypuszcza ich kilka rodzajów - jak na razie proponuje nam trzy wzory, ale sądzę, że będzie ich więcej. Każdy z nich to koszt 1 800jenów, a ich długość to 22,5 centymetra. Pierwszym z nich jest moim zdaniem niezbyt ładny wachlarz z Minori Kushiedą z mangi i anime "Toradora!", który zobaczymy już w czerwcu. W przedsprzedaży było go można kupić podczas Tokyo International Anime Fair 2009 na stoisku COSPY.

Minori Kushieda Toradora! Fan


źródło: cospa.com

Drugim wzorem, który będziemy mogli nabyć już w czerwcu jest Nagi z "Kannagi: Crazy Shrine Maidens", który także można było kupić przedsprzedaży podczas Tokyo International Anime Fair 2009 na stoisku COSPY.

Nagi Kannagi Fan


źródło: cospa.com

Trzeci wzór przedstawia Matsurikę Shinōji z mangi i anime "Maria Holic" i data jego wydania to lipiec 2009.

Matsurika Shinōji Maria Holic Fan


źródło: cospa.com

Z "Maria Holic" należy się też spodziewać całkiem fajnego kubka z uszkiem, który będzie kosztował 800jenów, a jego wymiary to: średnica - 8 cm, wysokość: 9 cm. Data wydania to czerwiec 2009

Matsurika & Mariya Mug


źródło: cospa.com


źródło: cospa.com

Napływa też pierwsza fala gadżetów ze zdobywającego popularność anime "K-ON". Już w czerwcu będziemy mogli zaopatrzyć się w kubek z dziewczynami z "K-ON" - jak zwykle koszt to 800jenów, a jego wymiary to: średnica - 8 cm, wysokość: 9 cm.

K-ON Girls Mug


źródło: cospa.com

Oprócz tego w czerwcu wyjdzie też T-shirt z główną bohaterką "K-ON" - Yui Hirasawą. Jego cena to 2 900jenów za sztukę, a rozmiary od M do XL. W ramach dodatkowych atrakcji, na koszulce możemy zaobserwować próbkę engrishu. Można się spodziewać w najbliższym czasie kolejnych t-shirtów z bohaterkami tej serii.

Yui Hirasawa CHARCOAL


źródło: cospa.com

Z innych kawaii dziewcząt, które znajdą się w czerwcu na koszulkach COSPY, nie sposób nie wspomnieć o całkiem udanym T-shircie z Airi z "Queen's Blade". Jego cena to 2 900jenów za sztukę, a rozmiary od M do XL. Będzie go można kupić w przedsprzedaży już 5 maja podczas DreamParty Tokio 2009.

"Queen's Blade" Airi BLACK


źródło: cospa.com

Na koniec jeszcze dwa interesujące T-shirty z Evangeliona, które także zobaczymy w czerwcu. Cena każdego z nich to 2 900jenów za sztukę, a rozmiary od S do XL.

New Movie Neon Genesis Evangelion Seele Sound Only BLACK


źródło: cospa.com


źródło: cospa.com

Ten T-shirt świeci w ciemnościach:


źródło: cospa.com

New Movie Neon Genesis Evangelion A.T. Field BLACK


źródło: cospa.com
3.5
Średnia ocena: 3.5 (2 votes)

Napisane przez: Alicja
Portret użytkownika Alicja