Nowości z Sideshow Collectibles

Tagi: |

(Wpis dodany: 03.05.2009)


źródło: sideshowtoy.com

W ostatnim czasie Sideshow zaprezentował kilka ciekawych nowych produktów. Zbliża się także tegoroczny Comic-Con i wiemy już jakie exclusivy Sideshow się na nim pojawią.

Na pierwszy ogień - Queen Facehugger Life Size Maquette z Obcego 3. Podobnie jak kilka ostatnich figurek z Aliena ta także powstała we współpracy z Amalgamated Dynamics Inc - czyli firmą, która robiła efekty w ostatnich filmach z serii. To replika oryginalnej makiety, projektu facehuggera Królowej Obcych - scena z nim zresztą nie znalazła się w kinowej wersji filmu (z tego co wyczytałem - można go zobaczyć za to na DVD). Figurka ma 66 centymetrów wysokości, wykonana jest z konglomeratu i włókna szklanego. Jest ręcznie wykończona. Istnieje 500 egzemplarzy, w cenie 600 dolarów.Wysyłana będzie jesienią 2009 i niestety jest już w całości "wypreorderowana":).


źródło: sideshowtoy.com


źródło: sideshowtoy.com


źródło: sideshowtoy.com


źródło: sideshowtoy.com


źródło: sideshowtoy.com

Następną ciekawą figurką, a dokładnie popiersiem jest popiersie Potwora z Czarnej Laguny. O samym Potworze pisaliśmy wcześniej, a popiersie Sideshow bazuje na oryginalnej masce użytej w filmie. Wygląda bardzo dobrze, ma 53 cm wysokości, kosztuje 480dolarów i istnieje tylko 400 egzemplarzy. Jeszcze ciągle można składać preordery, a wysyłka będzie jesienią 2009.


źródło: sideshowtoy.com


źródło: sideshowtoy.com

Chociaż nie opisuję figurek, które mi się nie podobają to dla tej zrobię wyjątek. Choć pewnie jestem odosobniony w byciu fanem serialu Stargate SG-1 i Atlantis, ale mam nadzieję, że przyłączycie się do mojego pełnego obrzydzenia okrzyku na widok tej figurki^_^:


źródło: sideshowtoy.com

Quantum Mechanix - autorzy powyższej figurki powinni smażyć się w piekle za tak makabryczne zepsucie postaci Teal'ca:). To chyba autorski pomysł Quantum, bo z tego co pamiętam Teal'c nie wystąpił w Stargate Infinity, czyli animowanym potworku dziejącym się w świecie Stargate. Figurka kosztuje 90dolarów i ma 22 centymetry wysokości. Fuj.


źródło: toysrevil.com

A na najbliższym Comic-Conie Sideshow zaprezentuje następujące figurki:

  • Subject 16566: The Butcher (12-inch Figure)
  • Luke Skywalker & Han Solo in Stormtrooper Disguise (Star Wars 12-inch Figure Set)
  • 'Mount Doom' - Frodo and Sam (The Lord of the Rings Diorama)
  • Gunmetal Grey Iron Man Mark III by Hot Toys x Marvel (12-inch Figure)
  • Crimson Cobra Commander from G.I. Joe (12-inch Figure)
  • Runaway Brain Mickey Mouse (Oversize Vinyl Collectible Doll) by Medicom Toy x Disney
  • Mort - Black and White Edition (Vinyl Figure)

Ciekawie prezentują się chyba tylko Iron-Man w wersji Gunmetal Grey i Purpurowy Cobra Commander. Reszta... taka sobie... Po więcej informacji odsyłam tutaj - Sideshowtoy.com Comic-Con Exclusives.

4.333335
Średnia ocena: 4.3 (3 votes)

Napisane przez: szalony KaPelusznik
Portret użytkownika szalony KaPelusznik