Nowy blog: Japonią, sztuką, fandomem i glanami przez Polskę!

Tagi: |

(Wpis dodany: 23.04.2013)


źródło: Japonią, sztuką, fandomem i glanami przez Polskę

Recenzje i to nie tylko figurek!

Znana m.in. z forum Figurkowa Ishy chwilę temu rozpoczęła prowadzenie własnego bloga, w którym chce zamieszczać wpisy zawierające recenzje figurek, ostatnio przeczytanych mang i obejrzanych anime, recenzje gastronomiczne, rysunki oraz swoje opinie na temat fandomowych (lub nie) imprez w których uczestniczyła.

Uważam że sensownych recenzji figurek nigdy za mało, więc tym bardziej ucieszyła mnie ta opublikowana na Japonią, sztuką, fandomem i glanami przez Polskę, w której autorka bierze pod lupę Petit Nendoroida przedstawiającego Asbela Lhanta z "Tales of Graces". Ishy wyczerpująco i co ważne - interesująco opisuje swój nabytek, który choć mały, to potrafi cieszyć oko, a także wzbudzić bardzo intensywne uczucia przy składaniu u swojej nowej właścicielki. Całość znajdziecie TUTAJ.

Jako że jestem fanką kucharzenia i często szaleję z garnkami, a także z zamiłowaniem czytam recenzje egzotycznych produktów i potraw, to z radością zagłębiłam się w dwie recenzje "chińskich zupek" autorstwa Ishy. Jestem bardzo ciekawa następnych artykułów dotyczących gastronomii i mam nadzieję że już wkrótce zobaczymy na tej stronie także zdjęcia bento (liczę na jakieś sprawdzone przepisy do wypróbowania Ishy! :) ). Głodnych informacji kieruję TUTAJ i czekam na kolejne wpisy.


źródło: Japonią, sztuką, fandomem i glanami przez Polskę
4
Średnia ocena: 4 (1 vote)

Napisane przez: Alicja
Portret użytkownika Alicja