Zmień rozmiar czcionki
Obecny czas: 04 Cze 2020, 12:16

Wyślij nowy tematWyślij odpowiedź Strona 1 z 2   [ 11 posty(ów) ]
Idź do strony 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Ona i on z One Piece'a!
PostWysłany: 15 Sty 2011, 23:08 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 18 Kwi 2009, 17:06
Miejscowość: Poznań

Kolekcja na Tsuki Board

źródło: amiami.jp

Przegięcie dziewczęca Perona i ociekający męskością Red-Haired Shanks!

Temat postu: Re: Ona i on z One Piece'a!
PostWysłany: 15 Sty 2011, 23:26 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 14 Wrz 2010, 19:57
Miejscowość: SuBigkeiten City/Kielce

Pogadaj na GG

Kolekcja na Tsuki Board
Kurczę, obydwie figurki coś w sobie mają ale niestety nie są na mój portfel, a szkoda. :( Z chęcią bym je u siebie na półeczce widziała.

PostWysłany: 16 Sty 2011, 12:25 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 30 Maj 2010, 13:18
Miejscowość: Krakow

Kolekcja na Tsuki Board
Ja pozostane narazie wierny tylko Luffiemu :] Perona moim zdaniem wyglada koszmarnie jesli chodzi os am projekt postaci, taka meeh. Shanks na upartego ne jest zly - w przeciwienstwie do Alicji, mi sie jego okularki podobaja, ale akurat tych figurek nie bede adoptowal

PostWysłany: 16 Sty 2011, 14:04 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 07 Lut 2010, 16:50
Miejscowość: Łódź

Kolekcja na Tsuki Board
Facet mnie jakoś nie przekonał żeby dołączyć go do mojej czarodziejkowej kolekcji ;) ale Peronę obserwowałam od jakiegoś czasu i zdążyłam się już na nią napalić kiedy... no właśnie. Kiedy pierwszego dnia jej preorderu została wszędzie wyprzedana :p Niestety nie planuję płacić pośrednikom, żeby ją dostać. Bo mimo iż figurka mi się podoba, za świetny moim zdaniem design, kolory, nawet za oczy, które są wyjątkowe w swojej brzy.. ekhm prostocie, to na razie nie jest na moją kieszeń. A szkoda, bo byłaby nietypowym elementem mojej kolekcji.. może kiedyś :)

PostWysłany: 16 Sty 2011, 17:33 
Awatar użytkownika

Kolekcja na Tsuki Board
@Beatka

Jesli tylko masz ochote kupic jakas figurke z One Piece, zwlaszcza z serii POP to trzeba byc w opowiednim czasie w odpowiednim miejscu. Czyt. pierwsze 5 minut od momentu gdy sklep daje mozliwosc robienia preordera ^_^ Inaczej nie ma szans kupic tych bardziej popularnych postaci. Ilez to krwi polecialo zanim udalo mi sie zamowic najnowszego Luffika.... a teraz juz tylko czekanie

PostWysłany: 16 Sty 2011, 18:39 
Awatar użytkownika

Kolekcja na Tsuki Board
CIN, no to gratuluję, bo z komentów na MFC wnioskuję, że pewnie się zdrowo napociłeś przy zamawianiu :D Peronę będę musiała sobie odpuścić, chyba że pokaże się na mandarake, albo będzie re-release (zdarzają się w tej serii?).

PostWysłany: 16 Sty 2011, 18:57 
Awatar użytkownika

Kolekcja na Tsuki Board
Zdarzaja, ale z rozna czestotliwoscia. Plus nie liczylbym na nia w Mandaraku bo na pewno w 2gim obiegu bedzie z 2-3x drozsza. Czasem Ami ma kilka sztuk wiecej w dniu premiery albo szukac czy czasem jakis sklep jeszcze jej nie wyprzedal, ale te nowe POPy rozchodza sie dosc szybko zwlaszcza, ze MegaHouse podobno produkuje jakas dosc ograniczona liczbe tych figurek w ostatnim czasie.

A Lufik sprawil ze ubylo mi kilka lat z kalendarza, ale to akurat moja najbardziej wyczekiwana figurka 2010 :) Czekam na nia z niecierpliwoscia. Zobaczymy czy moj entuzjazm bedzie podzielony przez panie z clowki ^_^

PostWysłany: 16 Sty 2011, 22:42 

Dołączenie: 27 Gru 2010, 13:21
@Beatka
Skoro była taka popularna może za rok zrobią jej re-release'a, ale pewności nie ma. Tak jak np Sogeking dostał ni z gruszki ni z pietruszki re-release'a z Peroną i Shanksem SW, a nikt się tego nie spodziewał i nie wiedział o tym. Poczynania Megahouse'a czasami są nie do przewidzenia.

A Perona jeszcze dostępna, ale albo w 1) europejskich sklepach, gdzie cena w euro jest taka, że chyba by trzeba było słać z Japonii figurkę EMSem żeby cena wyszła taka sama co figurka z ceną w euro (i nawet niską cenowo przesyłką wewnątrz Europy do Polski) albo 2) amerykańskich - gdzie może cena figurki nie musi zabijać, ale cena wysyłki już tak :/ (a przynajmniej taka jaką podają na stronie, że za ile wyślą do Europy). Trochę smutne, że Megahouse limituje teraz te figurki :(

@CIN
Masz taką mangową cłowkę, że sadzisz że będzie chciała go dla siebie zatrzymać? ;)

PostWysłany: 17 Sty 2011, 11:30 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 17 Sty 2011, 10:21
Miejscowość: Warszawa
Obie figurki można zakupić w preorderze na yatta.pl.

Link do figurki:
->Red-Haired Shanks
->Perona

PostWysłany: 17 Sty 2011, 18:33 
Awatar użytkownika

Kolekcja na Tsuki Board
@ Sonelion
No właśnie te ceny dają mi do zrozumienia, że jednak ta figurka AŻ tak bardzo mi się nie podoba :D poczekam na tego re-releasa (optymistka).

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Wyślij nowy tematWyślij odpowiedź Strona 1 z 2   [ 11 posty(ów) ]
Idź do strony 1, 2  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości