Zmień rozmiar czcionki
Obecny czas: 14 Gru 2018, 00:02

Wyślij nowy tematWyślij odpowiedź Strona 1 z 1   [ 7 posty(ów) ]
Autor Wiadomość
 Temat postu: WF 2011 Winter - Good Smile Company, Phat! Company, Max Fact
PostWysłany: 06 Lut 2011, 17:38 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 18 Kwi 2009, 17:06
Miejscowość: Poznań

Kolekcja na Tsuki Board

źródło: GA Graphic 

Przegląd copółrocznej orgii figurkowej czas zacząć!

Temat postu: Re: WF 2011 Winter - Good Smile Company, Phat! Company, Max Fact
PostWysłany: 06 Lut 2011, 18:03 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 12 Sty 2011, 19:05
Miejscowość: Wola/Katowice

Kolekcja na Tsuki Board
Azusa... Z kotkiem... Poziom moe przekroczył dopuszczalny limit, niech to nie będzie exclusiv albo inny limited :< Strenght z BRS też ekstra się prezentuje (od GSC, nie figma). Riso Shaomei również niezła, a reszta ujdzie.

PostWysłany: 06 Lut 2011, 19:48 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 07 Lut 2010, 16:50
Miejscowość: Łódź

Kolekcja na Tsuki Board
Od czego by tu zacząć :D... <ślini się>

Postaram się ograniczyć do figurek, które zrobiły na mnie największe wrażenie.
1.Nendoroid Sharo - to wiadomo, słodziak jakich mało, oby nie była kolejnym exem,
2.Nendoroid Noumi Kudryavka Winter ver. - podobno wersja standard, podoba mi projekt postaci i mundurek,
3.Nendoroid Totori Helmold - a tu dla mnie zaskoczenie, czekałam na prototyp skalowej figurki, a tu wyskoczył taki śliczny, dziewczęcy nendo :) Co prawda te złote ornamenty nieco mnie odpychają, ale póki co jest na plus.
4.Nendoroid (ile tych nendo?!) Madoka - za przeurocze kiteczki i stylizację na czarodziejkę.

Aha, no i oczywiście petit nendo blond czarodziejki (nie mam pojęcia z jakiego anime - pokazywana obok Taigi i Nadii) pewnie bundled, bo wyczytałam gdzieś cenę 2500 yen. To w sumie nie tak tragicznie, a jest naprawdę słodka :)

Z większych figurek od GSC zapatrzyłam się na:
Nessę z Fractale. Dziewczęcość, zwiewność, urocze kitki, kwiatuszki, kokardki...wszystko czego potrzebuje półka Beatki xP
Mayoi z Bakemonogatari - nie jest to poza na którą czekałam, dla mnie zbyt ero i pewnie będzie miała różowa spódniczkę, jak na okładce DVD, co wyjątkowo mi nie odpowiada ;) Na szczęście Alter zapowiedział już kocią Hanekawę, więc może i na Mayoi się skuszą?
Caster z Fate/Extra - miło, że się o nią pokusili, ale liczyłam na wersję nendo. Widzę po pluszaku, że kolory będą w sam raz pstrokate jak dla mnie, więc czekam na malowanie! :D

I na deser figma Mayoi. Nie miałam jeszcze w łapkach żadnej figmy, więc może ta będzie pierwsza? O ile Alter nie wyskoczy z jakąś ładną Mayoi to pewnie wybiorę właśnie figmę :)

Znając życie połowa z tych figurek będzie wersją exclusive, ale liczę, że zostanie jakaś "reszta", z której będę mogła wybrać coś na pocieszenie :)

PostWysłany: 06 Lut 2011, 20:56 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 30 Maj 2010, 13:18
Miejscowość: Krakow

Kolekcja na Tsuki Board
Ten petitek o nieznanym pochodzeniu to Fuka z gry Disgaea 4.

Cos sporo fajnego stuffu zapowiedzieli, osobiscie na pewno bede wyczekiwal
- Mikku Append w wersji normalnej, nie figma - wydaje sie niezwykla o ile wyjdzie im przeniesienie jej z prototypu na finalna wersje rownie sprawnie

Ostatnio edytowany przez CIN, 06 Lut 2011, 21:43, edytowano w sumie 1 raz

PostWysłany: 06 Lut 2011, 21:10 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 15 Paź 2010, 15:08
Miejscowość: Koło

Kolekcja na Tsuki Board
Jedyne co zwróciło moją uwagę to Miku Hatsune Love is War ver. i wersja Append, na pewno jeśli będą fundusze na którąś będę polowa, chyba że starczy pieniędzy na obie.
Chociaż znając życie obie będą drogie, a wersja Love i War, na pewno, drrroga.

PostWysłany: 06 Lut 2011, 22:49 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 18 Kwi 2009, 17:27
Miejscowość: Opole

Pogadaj na GG

Kolekcja na Tsuki Board
Jak dużo zapowiedzi fajnych figurek nendo (również tych zaliczanych do petitów)^^:

Napewno zapoluje na figurki z gry Valkyria Chronicles 3 (oj marzy mi się jeszcze choćby Alicja z VC).
Interesujący wydał mi się również nendo z Atelier Totori, który idę o zakład będzie ex'em dodawanym do gry, na rynku japońskim - może na niego zapoluje...
Spodobała mi się jeszcze Erika Sendo z "Fortune Arterial", jak i kolejny nendo z BRS'a.
Zaś Path kupiło mnie dwoma Nendo z Disgaei, natomiast Freening Nendo Airi i Nyx, na ktore postaram się zapolować w odpowiednim czasie - również.
Z petitów intersuje mnie Nadia i Taiga (choć jest jeszcze petit posierodku, jak i conajmniej jeszcze dwa z tego grona wywołują moją ciekawość), na które zapoluje to będzie zależeć od szcześcia i zasobności portfela...

Z dużych figurek, zważywszy że zbytnio nie interesują mnie figmy to Max Factory zainteresowało mnie w sumie tylko Asuką, Risą Shaomei z Shinning Hearts, jak i swoją wersją Miku, i na te figurki zapewne spróbuje zapolować z ich obozu.
Co do GSC, wiadomo raczej nie odpuszcze sobie kolejnej figurki z BRS'a, zapoluje również na conajmniej jedną Miku od nich (choć poluje na nie i jakoś nie potrafię żadnej upolować^^), no i zainteresowała mnie, i to nawet bardzo figurka Nessy z Fractale i Mayoi.
Ciekawi mnie jeszcze jak wyjdzie Path figurka z "Atelier Totori".

PostWysłany: 08 Lut 2011, 16:45 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 08 Gru 2010, 00:06
Miejscowość: T.A.R.D.I.S

Pogadaj na GG

Kolekcja na Tsuki Board
Mi ten blond petit najbardziej przypadł do gustu. Ciesze się, że poprawili nieco kolory białej panience z BRS, bo w pierwszych rzutach wyglądała nieco źle. Dorzucę ją do listy "jak będę miała duży nadmiar kasy to kupie" gdyż alter zdecydowanie bardziej wpadł w moje gusta.

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Wyślij nowy tematWyślij odpowiedź Strona 1 z 1   [ 7 posty(ów) ]

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości