Zmień rozmiar czcionki
Obecny czas: 15 Lis 2018, 17:38

Wyślij nowy tematWyślij odpowiedź Strona 1 z 1   [ 6 posty(ów) ]
Autor Wiadomość
 Temat postu: Nowy blog poświęcony figurkom - kerokero!
PostWysłany: 12 Lis 2011, 21:20 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 18 Kwi 2009, 17:06
Miejscowość: Poznań

Kolekcja na Tsuki Board

źródło: kerokero blog

Beatka prezentuje!

Temat postu: Re: Nowy blog poświęcony figurkom - kerokero!
PostWysłany: 13 Lis 2011, 00:02 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 19 Kwi 2009, 01:04
Miejscowość: Trójmiasto

Pogadaj na GG

Kolekcja na Tsuki Board
Strasznie mi się podoba zdjęcie 41 <3

Oby więcej takich blogów, kawał dobrej roboty !

PostWysłany: 13 Lis 2011, 02:00 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 28 Gru 2010, 23:09
Miejscowość: Szczecin/Gutowiec

Pogadaj na GG

Kolekcja na Tsuki Board
Tego, że obie lubicie hello kitty to nie wiedziałem ;) za to na blog już trafiłem jakiś czas temu z tsuki-boardowego profilu Beatki. Także gratuluję, popieram i śledzę postępy (prędzej bym coś napisał, ale myślałem, że to znowu ja jestem 'out of date' i sprawa jest już passe) :D

PostWysłany: 13 Lis 2011, 11:41 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 08 Gru 2010, 00:06
Miejscowość: T.A.R.D.I.S

Pogadaj na GG

Kolekcja na Tsuki Board
Kero kojarzy mi się z CCS :P... Ten stworek miał dziwną nazwę... Śliczne zdjęcia, tyle razy byłam we Wrocławiu do tej pory nie zajrzałam do ogrodu Japońskiego :(. Będę zaglądać, i czekam niecierpliwie na następną notkę :).

PostWysłany: 13 Lis 2011, 12:30 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 18 Kwi 2009, 17:06
Miejscowość: Poznań

Kolekcja na Tsuki Board
No to moja wina, że informacja o tym blogu ukazuje się z takim poślizgiem :(. W każdym razie chciałabym ażeby wszyscy użytkownicy i czytelnicy Figurkowa prowadzący blogi/strony o swoich hobby zapoznali się z tym tematem:

http://www.figurkowo.com/phpbb3/viewtopic.php?f=11&t=1961

PostWysłany: 14 Lis 2011, 23:02 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 07 Lut 2010, 16:50
Miejscowość: Łódź

Kolekcja na Tsuki Board
O kurczę! Ale żeście mnie połechtali :D Cieszę się, że spodobały Wam się zdjęcia! Wiem, że nie są idealne, powolutku próbuję nowych technik i ulepszam swój "warsztat", tylko szkoda, że jak wpadam w szał robienia zdjęć to zapominam o tych nowych zasadach i pstrykam jak głupia, a dopiero przy kompie przychodzi refleksja :D Najważniejsze jest dla mnie, że po prostu lubię je robić! Ustawiać figurkę pod różnymi kątami, wstrzymywać oddech przy naciskaniu spustu, pocić się i męczyć w niewygodnych pozycjach (zbereźne komentarze proszę zachować dla siebie xD), ba lubię się nawet przy tym denerwować, a że coś nie wyszło, że trzeba jeszcze raz, a że focus mi uciekł, chyba w końcu znalazłam hobby, które tak mnie pochłonęło... A jak to jest u Was?

W każdym razie daliście mi właśnie świetnego motywacyjnego kopa, za co bardzo Wszystkim dziękuję! I mam nadzieję, że będziecie czasem zaglądać do mojego ehem, żabiego stawu :D

-> Alicjo! Żadna tam Twoja wina! Blog wisi w sieci od kwietnia, a ja dopiero teraz się do niego przyznałam :) A pomysł na ogłaszanie blogów bardzo fajny. Można by np. w pierwszym poście zrobić listę już istniejących, aby łatwiej było do nich dotrzeć.

->Mao, mówisz o tym żółciutkim misiaku Sakury? On chyba faktycznie nawet Kero się nazywał :D I ja także czekam na Twoją nową reckę, podoba mi się layout z Dizzy :)

-> Darkchaser, cieszę się, że Ci się podoba :) bardzo żałuję, że nie mogłam ująć całej Momohime na tym zdjęciu. Pewnie zauważyłeś, że sporo z nich robiłam na dwie ręce? W jednej figurka, w drugiej aparat :)) To dopiero profesjonalne podejście xD

-> brut_all, oj tak, miłość do Hello Kitty na pierwszym miejscu! ;) Dzięki za miłe słowa!

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Wyślij nowy tematWyślij odpowiedź Strona 1 z 1   [ 6 posty(ów) ]

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości