Potwór z Amok Time

Tagi: | (Wpis dodany: 26.03.2009)


źródło: amoktime.com

Od niedawna nowojorski sklep figurkowy Amok Time produkuje także własne figurki. Na najbliższe miesiące zapowiedziała kilka ciekawych propozycji.

Pierwsza figurka to Potwór z Czarnej Laguny - z klasycznej opowieści grozy o brakującym ogniwie w ewolucji między ludźmi i rybami:). Film powstał w 1954 roku i był nakręcony w technice 3D (ogląda go się z użyciem okularów z filtrami polaryzacyjnymi). Po pierwszej części powstały dwie następne - Revenge of the Creature i The Creature Walks Among Us.

Było kilka prób nakręcenia remake'u - w 1982 reżyser oryginalnego filmu Jack Arnold miał wyreżyserować nową wersję, ale pomysł upadł, bo kolidował ze Szczękami 3-D. W 1995 Peter Jackson wybierał między Potworem, a King Kongiem - wybrał oczywiście King Konga. Potem projekt na chwilę nawiedził Guillermo del Toro, a najnowszy chyba reżyser - Breck Eisner - wpadł na pomysł by film krytykował niszczenie lasów Amazonii i korporacje farmaceutyczne:), a całość była pełna "akcji i rozrywki". W tej chwili na IMDb data premiery filmu to 2011 rok, ale najprawdopodobniej projekt leży gdzieś tam w szufladzie i wszyscy o nim zapomnieli.

The Creature from the Black Lagoon Super Size Creepy Collectors Figure

WYMIARY:

skala: brak
wysokość: 57 cm
cena: 149 dolarów
produkcja: Amok Time
termin: lipiec 2009


źródło: amoktime.com


źródło: amoktime.com

Zdjęcia z planu filmu:


źródło: the-reelgillman.com


źródło: the-reelgillman.com


źródło: the-reelgillman.com


źródło: the-reelgillman.com


źródło: the-reelgillman.com

Zwiastun filmu:

3.666665
Średnia ocena: 3.7 (3 votes)

Napisane przez: szalony KaPelusznik
Portret użytkownika szalony KaPelusznik