Pyrkon 2012 zbliża się!

Tagi: |

(Wpis dodany: 20.03.2012)


źródło: pyrkon.pl

Już za chwileczkę, już za momencik!

Jako że zbliża się mój ulubiony konwent w Poznaniu, chciałabym zaprosić i zachęcić wszystkich nieprzekonanych, a przy okazji wkręcić tu trochę swojej prywaty ;P. W związku z tym, w dniach 23-26 raczej nie liczcie na jakieś nowe wpisy na Figurkowie.

Zapraszam na dwa konkursy współprowadzone przeze mnie:

1. "Gdzie jest Pepe?", który odbędzie się w sobotę, 24 marca 2012, o godzinie 10:00, w sali konkurskowej nr 2 (budynek: 7, I p.) - Zapraszamy na ekstremalny i interaktywny konkurs wiedzy o "Fineaszu i Ferbie"! Jeśli wiesz jak Pepe Pan Dziobak został tajnym agentem, kto jest prawdziwą matką Ferba i jakie gadżety swoich ulubionych zespołów ma w pokoju Fretka, to nie zwlekaj i stań w szranki z prawdziwymi fanami tej nieziemskiej kreskówki!

2. "Drugi thatcherowski konkurs wiedzy serialowej: Life on Mars & Ashes to Ashes", który także odbędzie się w sobotę, 24 marca 2012, o godzinie 20:00, w sali konkurskowej nr 1 (budynek: 7, I p.) - Jeśli przygody Gene`a Hunta i Sama Tylera w latach siedemdziesiątych, a następnie Gene`a Hunta i Alex Drake w latach osiemdziesiątych wciągnęły Cię bez reszty, to przyjdź i sprawdź z nami swoją wiedzę! ALWAYS TRUST THE GENE GENIE! Konkurs oparty na brytyjskiej - jedynej słusznej - wersji serialu!

Pyrkon odbędzie się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, w dniach 23-25 marca 2012 roku, Więcej informacji znajdziecie na stronie konwentu. Przypominam też że akredytacja trzydniowa (całość) to koszt jedynie 35 złotych.

4
Średnia ocena: 4 (2 votes)

Napisane przez: Alicja
Portret użytkownika Alicja