Pyrkon 2014 zbliża się!

Tagi: |

(Wpis dodany: 21.03.2014)


źródło: pyrkon.pl

Trzy dni fantastycznych atrakcji w Poznaniu! Już za chwilę, już za momencik!

Jak co roku w marcu (21-23.03.2014) - w stolicy Wielkopolski odbędzie się po raz kolejny największy konwent fantastyczny w Polsce (przemianowany ostatnio na festiwal). Miejmy nadzieję, że w tym roku obejdzie się bez Kolejkonu. W każdym razie na uczestników czeka ponad 800 godzin rozmaitych punktów programu i wielu zaproszonych gości (w tym zagranicznych). Szczegóły programu znajdziecie TUTAJ.

Czytelników Figurkowa szczególnie zapraszam na wystawę ponad dwustu figurek i gadżetów, którą będzie można obejrzeć dzięki staraniom sklepu Yatta.pl. Wystawę będzie można podziwiać przy ich stoisku. Dodatkowo podczas Pyrkonu będzie można wysłuchać figurkowej prelekcji Mao (prowadzącej bloga "Maośkowa szafa") pt. "Świat mangowych figurek". Odbędzie się ona już w piątek 21 marca br. o godzinie 17:30 w sali "Manga i Anime" (budynek: 6a).


Goge (prowadzący bloga "Oldschoolowe okienko na świat - Czyli starego wyjadacza refleksje") szykuje aż dwie prelekcje:

- "Magią i Mechem" - w piątek (21.03.2014) o 14:00 w sali "Manga i Anime 2" (budynek: 6a).
- "Stare "dobre" czasy? - czyli o najgorszych staroszkolnych anime" - w niedzielę (23.03.2014) o 12:30 w sali "Manga i Anime 2" (budynek: 6a).

Jeśli prowadzicie jakiś punkt programu - dajcie znać - chętnie o tym tutaj wspomnę. Mam nadzieję, że w tym roku znów się spotkamy w Poznaniu!


źródło: pyrkon.pl

5
Średnia ocena: 5 (1 vote)

Napisane przez: Alicja
Portret użytkownika Alicja