Pyrkon 2015 zbliża się!

Tagi: |

(Wpis dodany: 21.04.2015)


źródło: pyrkon.pl

Same atrakcje!

Już w najbliższy piątek 24 kwietnia w Poznaniu rozpocznie się największy w Polsce konwent/festiwal fantastyki - Pyrkon. Jeśli nie wiecie jeszcze czym jest Pyrkon - odsyłam Was do ich strony i oczywiście zapraszam do osobistego zapoznania się z tym fenomenem. Ja z pewnością tam będę :) W tym roku niestety znów nic nie przygotowuję (ups!) za to ponownie serdecznie Was zapraszam do stanowiska firmy Yatta na wystawę figurek oraz po zakup limitek od Good Smile Company w bardzo okazyjnych cenach.

Atrakcje na Pyrkon przygotowuje także Goge - prowadzący bloga "Oldschoolowe okienko na świat - Czyli starego wyjadacza refleksje". Poprowadzi aż trzy panele: już w piątek o 22:30 czeka na nas Przekleństwo Nieśmiertelności - "3x3 Eyes" i będzie dotyczyć serii znanej z pewnością wielu osobom zaczynającym swoją przygodę z mangą i anime w latach dziewięćdziesiątych, choć niekoniecznie znanej dzisiejszym fanom. Polecam, zwłaszcza że sama mam bardzo pozytywne wspomnienia związane z przygodami Pai i Yakumo.

Druga prelekcja odbędzie się w nocy z piątku na sobotę, o godzinie 1:00. Anime (nie) tylko dla najmłodszych będzie dobrym wprowadzeniem w świat animowanych historii prosto z Japonii.

Trzecia, ostatnia prelekcja tego autora odbędzie się w sobotę o 20:00. Genesis w plastelinie - The Neverhood Chronicles będzie dotyczyć nietuzinkowej gry z 1995 roku.

To jak? Do zobaczenia na Pyrkonie!

5
Średnia ocena: 5 (1 vote)

Napisane przez: Alicja
Portret użytkownika Alicja