Sena Kashiwazaki od Kotobukiyi!

Tagi: |

(Wpis dodany: 01.04.2012)


źródło: amiami.jp

Słodkie słodkości!

Na początek muszę wyznać, że mam do bohaterki serii "Boku wa Tomodachi ga Sukunai" słabość. Odkąd zobaczyłem niepomalowany model tej figurki byłem nią zauroczony. Teraz możemy zobaczyć pomalowany prototyp i ja osobiście jestem nim rozczarowany. Kotobukiya nie ma najlepszej opinii wśród kolekcjonerów i przy okazji wydania tej figurki na pewno się ona nie poprawi.

Figurka nie jest zła. Problem w tym, że mogła być świetna. Moim zdaniem zmarnowano jej potencjał. Na plus można wymienić wiele rzeczy. Jak już pisałem, sam model uważam za bardzo dobry. Sena wygląda w tej pozie
przeuroczo. Przy malowaniu zaczynają się schody. O ile do ubrań, włosów czy motylka nie mam żadnych zastrzeżeń, tak oczy kompletnie nie wyszły. Żrenice są zbyt duże, zbyt ciemne i ogólnie sztucznie wyglądają. Wisienki zdają się być plastikowe (Sena nie jedz tego!). Nie jestem też przekonany do malowania ciała. Jest zbyt jednolite, brakuje mi tu cieniowania, może lekkich rumieńców na policzkach.

Cóż, miał być "must have", a jest ból głowy. Czekanie do premiery i zdjęć finałowego produktu jest ryzykowne. A jak poprawią te oczy, a figurki już w normlanej cenie nigdzie nie będzie? W drodze jest jeszcze Sena Kashiwazaki w skali 1/7 od Good Smile Company, której poza nie jest do końca znana. Może w tym przypadku dylemat będzie mniejszy.

Sena Kashiwazaki Kotobukiya ver.

WYMIARY:

skala: 1/8
wysokość: 11,5 cm
cena: 7 140 jenów
produkcja: Kotobukiya
termin: sierpień 2012
castoff: nie


źródło: amiami.jp


źródło: amiami.jp


źródło: amiami.jp
2.8
Średnia ocena: 2.8 (5 ocen)

Napisane przez: kacper1916
Portret użytkownika kacper1916