Zapowiedź Petit Nendoroidów Purple Heart & Purple Sister od GSC!

Tagi: |

(Wpis dodany: 04.06.2011)


źródło: suitgames.com/forum

Jest Hellzen - jest news :).

!!!UPDATE!!! Fotki prototypów!

Twórcy gier wszelakich coraz częściej urozmaicają swoje wydania o dodatkowe durno-stójki w postaci figurek... i dobrze , oby ładne.

Tym razem na tapecie coś większego niż PSP (ale również od SONY), a mianowicie PS3 i gra "Neptunia Hyperdimension Mk-2" - już sam tytuł wiele mówi graczom... ale tylko tym japońskim. Producent przewidział poza standardową wersją również wersję limited, wzbogaconą o książeczkę, OST z gry i dwie urocze figurki Petit Nendoroidów przedstawiających dwie główne bohatereki: Purple Heart i Purple Sister:


źródło: playstationlifestyle.net


źródło: compileheart.com/neptune_mk2

Figurki mają szanse być naprawdę urocze (póki co widać jedynie projekty), a gra ma wyjść już w sierpniu. Niestety cena nieco odstrasza - 9 429 jenów za wersje z figurkami (dla porównania 7 329jenów gra bez dodatków), co nie zmienia jednak faktu, że zapowiadają się bardzo przyjemnie i warto by je mieć w swojej kolekcji:


źródło: compileheart.com/neptune_mk2


źródło: compileheart.com/neptune_mk2

!!!UPDATE!!!:

Jedna kwestia jest fakt, że planowane figurki od samego początku miały być (i są) limitkami, to może nieco zasmucać. Kolejna kwestia, to fakt, że Petity zwykle nie prezentują się zbyt okazale w kolekcji, ale i ten fakt
można by przeboleć..., ale po przedstawieniu światu oficjalnych prototypów tychże figurek nie pozostaje nic innego jak całkowite rozczarowanie. One są po prostu nad wyraz brzydkie. Nie chce mi się wierzyć, że to prawdziwe prototypy, bowiem prezentują się niczym bootlegi do tej serii... Myślę, że tylko najwierniejsi fani i sympatycy gry zdecydują się na zakup przedrożonej wersji wzbogaconej o to paskudztwo. Ogromna szkoda, bo projekty
zapowiadały się naprawdę obiecująco.


źródło: myfigurecollection.net


źródło: myfigurecollection.net


źródło: myfigurecollection.net
2.833335
Średnia ocena: 2.8 (6 ocen)

Napisane przez: Hellzen
Portret użytkownika Hellzen